Kurzy němčiny v zahraničí

Studium jazyka v zahraničí Vám přinese nejenom znatelný pokrok ve Vašich znalostech, ale i nezapomenutelný zážitek. Možnost využití jazyka v každodenních situací navíc působí jako silný motivační prvek pro výuku jazyka.

Jazykové Studio Klar nabízí ve spolupráci s partnerskými školami jazykové kurzy pro děti, mládež a dospělé kurzy němčiny v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Pro konkrétní nabídku jazykového kurzu na míru nás prosím kontaktuje na e-mailové adrese info@studioklar.cz

 

Kurzy pro dospělé

Místo výuky

-  Německo – Berlin, Mnichov, Hamburg, Frankfurt am Main, Köln, Hanover,Saarbrücken, Radolfzell am Bodensee,

- Rakousko – Vídeň

- Švýcarsko – Curych

 

Termín výuky

Kurzy na všech jazykových úrovní (kromě kurzu pro úplné začátečníky) je možné zahájitkdykoliv během roku. Pro koho je kurz určen Kurzy pro dospělé jsou určeny studentům od 16ti let. 

 

Informace o kurzu

Nabízíme jazykové kurzy obecné němčiny a obchodní němčiny, přípravu na jazykové zkoušky a studium v německy mluvících zemí a jinak zaměřené kurzy (hudba, sport). Rozsah kurzu je zpravidla 20 – 28 výukových lekcí (45 minut) za týden. Součástí kurzu je u některých škol i samostatná práce ve vzdělávacím centru v rozsahu zhruba 6 hodin týdně. Jazykový kurz je doplněn volnočasovým poznávacím a kulturním programem, který je zpravidla zahrnut v ceně kurzovného.

 

Informace o ubytování

- Hostitelská rodina – ubytování v rodině, kde je mateřským jazykem němčina je pro studium jazyka a poznávání německého prostředí ideální.

- Studentský penzion – zde jsou Vašimi spolubydlícími Vaši spolužáci. Máte možnost s nimi trávit volný čas a lépe se tak poznat.

 

Cena

Cena za jazykový pobyt vč. ubytování se pohybuje již od 9700 Kč/týden.

 

 

Kurzy pro děti a mládež

Místo výuky

- Německo - Berlin, Nürnberg, Frankfurt am Main, Köln, Wiesbaden, Potsdam, Radolfzell am Bodensee, Höchst im Odenwald, Aschaffenbug,  Hintersee

-  Rakousko – Vídeň

 

Termín výuky

Kurzy pro děti a mládež probíhají v období letních prázdnin (červenec – srpen) a v zimním období (leden – únor).

Pro koho je kurz určen Kurzy jsou určeny pro děti od 8 do 16ti let v závislosti na konkrétním programu.

 

Informace o kurzu

Kurzy pro děti a mládež mohou být zaměřeny na výuku jazyka s volnočasovým programem, anebo jsou doplněny další aktivitou (fotbal, tanec, lyžování aj. )(tzv. kempy, kde je výuka jazyka méně zastoupena, program však probíhá v německém jazyce).

 

Informace o ubytování

- Hostitelská rodina – ubytování v rodině, kde je mateřským jazykem němčina je pro studium jazyka a poznávání německého prostředí ideální.

- Studentský penzion –

- zde jsou Vašimi spolubydlícími Vaši spolužáci. Máte možnost s nimi trávit volný čas a lépe se tak poznat.

- U některých kurzů je možná pouze jedna alternativa ubytování.

 

Cena

Cena za jazykový pobyt vč. ubytování a stravy (plná penze) se pohybuje již od 14 tis. Kč/týden.