Studium jazyka v zahraničí Vám přinese nejenom znatelný pokrok ve Vašich znalostech, ale i nezapomenutelný zážitek. Možnost využití jazyka v každodenních situací navíc působí jako silný motivační prvek pro výuku jazyka. Jazykové Studio Klar nabízí ve spolupráci s partnerskou jazykovou školou standartní a intenzivní jazykové kurzy pro děti, mládež a dospělé.

Pro konkrétní nabídku jazykového kurzu na míru nás prosím kontaktuje na e-mailové adrese info@studioklar.cz

 

Kurzy pro dospělé

Místo výuky

- Velká Británie - Londýn centrum, Londýn Hampstead, Brighton, Cambridge

- USA – Boston, New York, San Diego, San Francisco

- Kanada – Vancouver, Toronto

- Nový Zéland – Auckland

- Austrálie – Brisbane

- Malta - Sliema

 

Termín výuky

Kurzy na všech jazykových úrovní (kromě kurzu pro úplné začátečníky) je možné zahájit kdykoliv během roku.

 

Pro koho je kurz určen

Kurz mohou navštěvovat účastníci od 16 let.

 

Informace o kurzu

Zájemce si může zvolit typ výuky (skupinová, individuální nebo mini-skupina), zaměření (obecná angličtina, obchodní, profesní či přípravu na zkoušku) a intenzitu kurzu. Rozsah kurzu je 20 – 30 výukových lekcí (45 minut) za týden.

 

Informace o ubytování

- Hostitelská rodina – ubytování v rodině, kde je mateřským jazykem němčina je pro studium jazyka a poznávání místního prostředí ideální.

- Studentský penzion

- zde jsou Vašimi spolubydlícími Vaši spolužáci. Máte možnost s nimi trávit volný čas a lépe se tak poznat.

- Hotel – nabídka ubytování v různých hotelech v blízkosti školy.

 

Cena

Cena za jazykový pobyt vč. ubytování se pohybuje již od 9 700 Kč/týden.

 

Kurzy pro děti a mládež

Místo výuky

-  Velká Británie - Londýn, Brighton, Cambridge.

 

Termín výuky

Jedná se o letní a zimní tábory. Začít je možné kterékoliv pondělí od června do srpna nebo od ledna do poloviny února.

 

Pro koho je kurz určen

Kurzy jsou rozdělené podle věku a mohou je navštěvovat děti od 5 do 15 let.

 

Informace o kurzu

V kurzu je kombinována dopolední výuka jazyka s odpoledními aktivitami a exkurzemi.

 

Informace o ubytování

Hostitelská rodina – ubytování v rodině, kde je mateřským jazykem němčina je pro studium jazyka a poznávání místního prostředí ideální.

 

Cena

Cena za jazykový pobyt vč. ubytování a stravy (plná penze) se pohybuje od 20 000 Kč/týden.

Kurzy pro dospělé

Místo výuky - Velká Británie - Londýn centrum, Londýn Hampstead, Brighton, Cambridge - USA – Boston, New York, San Diego, San Francisco - Kanada – Vancouver, Toronto - Nový Zéland – Auckland - Austrálie – Brisbane - Malta - Sliema Termín výuky Kurzy na všech jazykových úrovní (kromě kurzu pro úplné začátečníky) je možné zahájit kdykoliv během roku. Pro koho je kurz určen Kurz mohou navštěvovat účastníci od 16 let. Informace o kurzu Zájemce si může zvolit typ výuky (skupinová, individuální nebo mini-skupina), zaměření (obecná angličtina, obchodní, profesní či přípravu na zkoušku) a intenzitu kurzu. Rozsah kurzu je 20 – 30 výukových lekcí (45 minut) za týden. Informace o ubytování - Hostitelská rodina – ubytování v rodině, kde je mateřským jazykem němčina je pro studium jazyka a poznávání místního prostředí ideální. - Studentský penzion - zde jsou Vašimi spolubydlícími Vaši spolužáci. Máte možnost s nimi trávit volný čas a lépe se tak poznat. - Hotel – nabídka ubytování v různých hotelech v blízkosti školy. Cena Cena za jazykový pobyt vč. ubytování se pohybuje již od 9 700 Kč/týden.

Kurzy pro děti a mládež

Místo výuky - Velká Británie - Londýn, Brighton, Cambridge. Termín výuky Jedná se o letní a zimní tábory. Začít je možné kterékoliv pondělí od června do srpna nebo od ledna do poloviny února. Pro koho je kurz určen Kurzy jsou rozdělené podle věku a mohou je navštěvovat děti od 5 do 15 let. Informace o kurzu V kurzu je kombinována dopolední výuka jazyka s odpoledními aktivitami a exkurzemi. Informace o ubytování Hostitelská rodina – ubytování v rodině, kde je mateřským jazykem němčina je pro studium jazyka a poznávání místního prostředí ideální. Cena Cena za jazykový pobyt vč. ubytování a stravy (plná penze) se pohybuje od 20 000 Kč/týden.